TTH Watersport is tijdens de Pike Experience op 2 oktober aanwezig met de Tuna aluminium visboten. Deze oersterke, gelaste aluminium boten zijn van uitstekende kwaliteit.
Met een Tuna boot koop je een boot voor het leven. Een zware spiegel en voor de schotten en luiken is watervast multiplex gebruikt dat daarna met aluminium volledig omsloten wordt dicht gemaakt.
Ook de opbergvakken zijn waterdicht door opstaande randen. Dit zijn enkele voorbeelden van de zaken waarmee de Tuna boten zich onderscheiden van de rest in de markt. Je moet het echt gewoon komen bekijken en vooral; er mee gaan varen.
Een Tuna boot kan volledig naar de wens van de klant worden gebouwd. Natuurlijk is er een romp als basis, maar daarna kun je zelf aangeven hoe je de boot ingedeeld wilt hebben. Omdat de meeste klanten uit willen gaan van een basismodel zijn er uiteraard enkele modellen die standaard zo gebouwd worden. Eentje ervan is speciaal ontworpen voor de roofvisserij met een werpdek voorop en diverse opberg mogelijkheden.