Nieuwe deelnemers VNR ledenpas

0 1537
24 jan

Er zijn weer 2 nieuwe deelnemers bij onze ledenpas, op vertoon van de ledenpas 2022 krijg je korting bij...

SUPREDATOR, visgids Ulco Seinstra uit Koudum. Ulco is geen onbekende in de roofvis wereld, hij is al lange tijd lid van onze vereniging en is sinds vorig jaar dus ook visgids, het doel van SUPREDATOR is om jou een ontspannen en avontuurlijke dag te bezorgen. Genieten van de natuur is in mijn ogen een belangrijk onderdeel van een geslaagde visdag. Een goede sfeer aan boord van zijn oranje Lund Classic is ook erg belangrijk. Er is tijd voor een lolletje, voor een serieus gesprek en om stoom af te blazen. Meestal wordt er goed vis gevangen. Met zijn ervaring weet Ulco altijd wel roofvis te vinden. Mocht het een keer niet lukken om vis aan boord te krijgen, dan mag je gratis een dag terugkomen. Neem eens een kijkje op zijn site en neem contact met hem op over de korting die je kan ontvangen.Ook nieuw bij de deelnemers is Hengelsport en Outdoor Winkel TREFFERS, deze speciaalzaak is gelegen in het Noord-Hollandse plaatsje Winkel. Bij Johan en Tinny in de winkel vind je alle benodigdheden voor het roofvissen, maar ook materialen voor het vissen op andere soorten zijn ruim voorhanden. Ook organiseert TREFFERS regelmatig diverse evenementen zoals streetfish wedstrijden, demodagen en walk inn dagen. 
Op vertoon van de ledenpas van de VNR krijg je bij aankoop in de winkel 10% korting op het gehele assortiment, ga eens langs bij TREFFERS en geniet van het uitgebreide aanbod en de verse koffie.
Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.