Visreis.nl blijft verder groeien. In de afgelopen jaren heeft Visreis.nl een consistente groei laten zien en deze groei zet ook voor 2022 door.
Mede vanwege het feit dat de eigenaar Joris Nieuwenhoff sinds december 2018 fulltime werkt aan de verdere ontwikkeling van het bedrijf en de door hem geleverde dienstverlening als prettig en persoonlijk wordt beoordeeld, ontdekken steeds meer vissers de kwaliteit en het gemak van een gespecialiseerd reisbureau voor visreizen.
Het portfolio van Visreis.nl bevat momenteel meer dan 100 locaties en is daarmee het meest uitgebreide pakket waar je uit kan kiezen van witvis in Ierland naar roofvissen, zeevissen, exotische visserij en ook de groepsreizen zijn er in 2020 meer dan ooit. Joris is zelf een fanatieke visser en heeft inmiddels een dijk aan ervaring en deelt deze graag met zijn gasten. Neem dus gerust een kijkje op de website www.visreis.nl voor alle mogelijkheden en wil je hem persoonlijk spreken kan je altijd een afspraak maken om tot in detail en persoonlijk alle facetten van je visreis door te spreken.
Ook heeft de VNR een prachtige ledenactie met Visreis op poten gezet. deze is dus alleen voor leden van de VNR. Op vertoon van de

ledenpas kan je bij de VNR stand een lot halen. met dit lot maak je kans op een complete visreis naar zweden. alle reden dus om naar de Pike Experience te komen.