Roofvisie nummer 150; Een uniek, super dik jubileumnummer met prachtige artikelen

0 864
29 mei

In de loop van de komende week krijgen alle leden van de VNR weer de nieuwe editie van ons prachtige roofvismagazine in de bus. Een fantastisch, dik, uniek jubileumnummer dit keer want het is de 150e keer dat er een roofvisblad in ons taalgebied verschijnt vanuit onze vereniging. Met recht een unieke prestatie die al die keren door vrijwilligers geleverd is.

Dit bijna dubbel zo dikke nummer van Roofvisie verschijnt met maar liefst 128 pagina's en is uitgevoerd met een fraaie omslag. In het blad lees je zowel terugblikken als hedendaagse bijdragen dus iedereen die van roofvissen houd kan zijn hart ophalen met deze uitgave.

In een 12-tal "jubileum bijdragen" komt een keur aan roofvis cracks langs die onze sport groot hebben gemaakt. Wat dacht je bijvoorbeeld van mannen als Henk Rusman, Bertus Rozemeijer, Arjan Willemsen en natuurlijk de oprichter van onze vereniging, Jan Eggers. Allemaal komen ze aan het woord en met hen dus nog een flink aantal anderen. Allemaal blikken ze op hun eigen manier en met hun eigen verhaal terug op de achter ons liggende tientallen jaren roofvissen. Machtig interessant om nog eens te lezen en velen zullen ook hier weer wat van opsteken.

Maar natuurlijk lees je in dit blad ook weer moderne bijdragen. Stukken dus die gaan over de visserij van nu. Wat bijvoorbeeld te denken van Rocky van Duijvenvoorden die ons mee neemt in zijn voettochten langs de oevers van onze rivieren. Daar vist hij in de warmere maanden van het jaar op snoekbaars en met succes. Hij deelt zijn ervaringen in nummer 150. Of die prachtige lange bijdrage van Rudy van Duijnhoven over hoe je op roofvis moet vissen met de vlieg. Ook hier zal menigeen inspiratie uit halen voor zijn visserij. Wil je het in de komende weken eens langs onze kust proberen, mis dan zeker niet het artikel van Hank Perrée over de kantvisserij in en rond Vlissingen. Heel leuke en succesvolle visserij op zeebaars, makreel en geep bijvoorbeeld. Genoeg stof om iets mee te gaan doen.

Maar natuurlijk hebben we ook onze vaste rubrieken behouden. De Grootformaat bijvoorbeeld is er nog steeds met dit keer een prachtige snoek die door Timo Oosterveen tijdens het vliegvissen vanuit de bellyboot werd gevangen. In de bouw rubriek komt de nestor aller bouwers, Derk van der Molen dit keer zijn verhaal vertellen en we reizen samen met Arjan Frerichs naar het buitenland om te vissen. Dit en meer lees je in het onafhankelijke en enige roofvismagazine van ons land Roofvisie.

Nieuwsgierig geworden? Zorg dan dat je de komende Roofvisie goed in de gaten houdt en meld je snel aan als lid als je dat nog niet gedaan hebt! Zie verder www.nederlandseroofvissers.nl

Gerelateerde berichten
Facebook reacties

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons cookiebeleid.